Registreeru seminarile

  Zehnder sertifikuotų partnerių programa

  Sveiki atvykę į sertifikuotų partnerių programą!

  Zehnder sertifikuotų partnerių programa padeda jūsų verslui sėkmingai teikti patogius gyvenamųjų patalpų vėdinimo sprendimus vis reiklesnėje rinkoje. Su mūsų programa jūs tampate Zehnder vėdinimo sistemų ekspertu.

  partner_embleem-e1641568723372-pio38u7junqb9i4s13nq0uow8tf6ug4yg8hr4ezd3e

  Mūsų tikslas – padaryti žmonių gyvenimą sveikesnį, patogesnį ir lengvesnį. Norime tai suteikti ne tik savo galutiniams vartotojams, bet ir partneriams. Zehnder sertifikuotų partnerių programa padeda sustiprinti klientų pasitikėjimą jūsų verslu ir suteikia galimybę pasinaudoti mūsų lojalumo programos privalumais.

  Zehnder partners
  zehnder_logo_new-pecl7jl4y2ir90dinhdbrktvid71j8vxzbnzlbo1bi

  Privalumai

  Sertifikuotų partnerių programa suteikia jūsų verslui daugiau galimybių pasiekti savo tikslus. Džiaugiamės galėdami jums padėti viskuo, ko reikia norint reklamuoti savo verslą ir tapti matomu. Suteiksime jums reikalingą informaciją apie komfortišką vėdinimą, kad galėtumėte geriau patarti savo klientams.

  Zehnder partner program

  PRAKTINIS MOKYMAS: PLANAVIMAS IR PROJEKTAVIMAS

  Sužinokite, kaip projektuoti vėdinimo sistemas ir kaip sukurti vėdinimo koncepcijas. Gaukite patarimų ir gudrybių, kuriuos panaudosite realiame gyvenime.

  ONLINE MOKYMAI

  Aptariamos temos yra susijusios su klientų aptarnavimu, technologijomis ir montavimu. Be to, patariame tokiomis temomis kaip spindulinis šildymas ir vėsinimas.

  DIZAINAS

  Ar jums reikia projektavimo ir montavimo rekomendacijų jūsų statybos projektui? Džiaugiamės galėdami jus palaikyti ir padėti greitai pasiekti užsibrėžtus tikslus.

  AUTOMOBILIŲ APKLIJAVIMAS

  Naudokite savo automobilį kaip reklaminį plotą: galite klijuoti Zehnder vėdinimo ekspertams skirtus lipdukus ant savo verslo transporto priemonės ir klientų apsilankymus paversti nedidele reklamine kelione, kuri padės jūsų verslui kiekvienoje kelionėje.

  PAGALBINĖ MEDŽIAGA

  Informacija jūsų klientams: Zehnder vėdinimo brošiūros partneriams puikiai tinka klientų konsultacijoms. Juose pateikiama informacija apie komfortiškos vėdinimo sistemos funkcionalumą ir privalumus.

  GARANTIJA

  Kaip specialią paslaugą savo klientams galite pasiūlyti 5 metų garantiją Zehnder vėdinimo sistemoms. Tai suteikia jums dar vieną pardavimo argumentą ir sustiprina jūsų pasitikėjimą savo verslu. Tiesiog užpildykite registracijos formą ir paleidimo bei oro srauto matavimo protokolą. 5 metų garantija suteikiama tik tuo atveju, kai objekte sumontuojama pilna Zehnder vėdinimo sistema.

  NB! Pasirašytus dokumentus prašome siųsti adresu tonis.klaas@zehndergroup.com.

  Sertifitseeritud partnerite programm_LT_Page_2

  Prisijunkite prie mūsų programos šiandien!

  Vėdinimo sistema – kaip pasirinkti ir į ką atkreipti dėmesį?
  Link
  Vėdinimo sistemų pasirinkimo ir įrengimo klaidos
  Link
  Mėgaukitės sveiku patalpų klimatu su 5 metų garantija
  Link
  Vėdinimo įranga
  Link
  Daugiau apie ‚Zehnder“ vėdinimo sistemą
  Link
  Oro paskirstymo sistema
  Link
  Atlikti darbai
  Link