Originalūs „Zehnder“ filtrai – sveikatą saugantis švarus patalpų oras!

Smulkiosios dalelės sklandančios patalpų ore kelia pavojų jūsų sveikatai. Kietųjų dalelių tarša daugelį metų buvo itin opi problema. Alergijos, astmos ir kitų sveikatos problemų rizika padidėja, kai namuose yra didelė smulkių dalelių koncentracija. Pavasarį, prasidėjus žiedadulkių sezonui būtina patikrinti vėdinimo įrenginio filtrus ir įsitikinti ar jie yra pakankamai švarūs, kad galėtų ir toliau mus saugoti nuo įvairių teršalų.

Ar žinojote, kad per dieną sukvėpuojame 15 kg oro?

Padidėjusi žiedadulkių, sporų ar suodžių, koncentracija ore neigiamai veikia kūno sveikatą. Labai mažos dalelės patenka į mūsų kvėpavimo takus ir kraują. Įkvėpus, jos gali paveikti mūsų miegą, koncentraciją ir bendrą savijautą. Originalūs Zehnder filtrai sumažina kenkėjiškų dalelių kiekį jūsų namų ore.

Kokybiška vėdinimo sistema ir originalūs „Zehnder“ filtrai yra svarbus veiknys siekiant išlaikyti gerą sveikatą.

Naujos technologijos, keliančios pasitikėjimą

Dulkės, žiedadulkės ir suodžiai, patekę į patalpas pro atidarytus langus yra vieni iš pagrindinių kietųjų dalelių šaltinių. Čia gali pasitarnauti „Zehnder“ vėdinimo sistema: ji iš į patalpas tiekiamo oro efektyviai filtruoja smulkiąsias daleles, žiedadulkes ir kt.. tai padeda sukurti sveiką patalpų klimatą. Mėgaukitės sveiku patalpų klimatu su originaliais filtrais, kurie tarnauja ilgiau nei įprasti filtrai. Mūsų filtrai yra ne tik žymiai tylesni, bet ir sutaupo energiją bei pinigus.