Registreeru seminarile

  Kaip atliekama daugiabučio namo vėdinimo sistemos rekonstrukcija?

  Daugiabučio namo kompleksinės renovacijos metu įtaisoma centrinė priverstinio vėdinimo sistema. Oro įleidimo ir išmetimo ortakiai tvirtinami tiesiai prie esamo fasado. Ortakiai lieka po fasado šildymo medžiaga ir lieka nematomi. Visų miegamųjų ir gyvenamųjų kambarių lauko sienose yra įtaisomas tiekiamo oro difuzorius. Sanitarinėse patalpose (tualete ir vonioje) bei virtuvėje įtaisomi išleidimo difuzoriai. Jeigu sanitarinės patalpos nesusisiekia su lauko siena, oro išleidimo ortakis tiesiamas per patalpas, kurios yra tarp sanitarinių patalpų ir lauko sienos. Esami sanitarinių patalpų oro išleidimo ortakiai uždaromi ir izoliuojami.

  Visa vėdinimo sistema (vėdinimo įrangos vamzdžiai ir jungtys) yra Vokietijos gamintojo „Zehnder Group Deutschland GmbH“ produktų linija „Comfosystems“.
  Priklausomai nuo pastato tipologijos ir izoliacinio sluoksnio storio, yra naudojami apvalūs dviejų sluoksnių plastiko ortakiai, kurių skersmuo yra 75 arba 90 mm arba plokšti ortakiai, kurių matmenys 37×51 mm. Fasado apačios vamzdyno vidinis sluoksnis yra iš antistatinių savybių turinčios medžiagos. Naudojamas didelės šilumogrąžos ir energiją tausojantis vėdinimo įrenginys „Zehnder XL“ arba „Zehnder / Paul MAXI“ produkto serijos centriniai vėdinimo įrenginiai.

  Jeigu reikia, pastato vėdinimo sistema grupuojama pagal laiptines arba aukštus. Pagal pastato poreikius, vėdinimo įrenginiai gali būti montuojami mansardoje, rūsyje ant plokščio stogo lauko sąlygose. Visą sistemą galima valdyti minėto gamintojo automatika, taip pat galima įsigyti internetu valdomus ir stebėsenos sprendimus.
  „Zehnder Group Deutschland GmbH“ oficialus atstovas Estijoje yra „InteliVENT OÜ“.
  Vėdinimo įrangos „Zehnder“ valdymo automatika yra integruota į įrangą jau gamykloje. Esame parengę patogią vėdinimo sistemos nuotolinio stebėjimo ir valdymo programą estų kalba (www.skytech.ee).